Dell Latitude 3189 2-in-1 | 4GB RAM | 128GB SSD | 11.6" érintőkijelző | Windows 11 | használt laptop+tablet garanciával
A Dell 3189 2-in-1 egy kicsi, könnyű és praktikus laptop, amely ideális lehet azoknak, akik nem szeretnének vagyonokat költeni, de szeretnének egy normálisan használható Windows-os gépet a mindennapokra.
A gép egyik nagy előnye:
az érintőkijelző és az átfordítható kialakítás
A kijelző 360 fokban hátrahajtható, így akár tabletként is használható. Ez különösen kényelmes lehet böngészéshez, videónézéshez vagy utazás közben.
A kis méret miatt könnyű hordozni, így:
- táskába könnyen elfér
- tanuláshoz praktikus
- utazáshoz kényelmes
- otthon is kevés helyet foglal
A Pentium processzor és az SSD meghajtó a mindennapi alap feladatokra teljesen megfelelő lehet:
- Messenger
- YouTube
- online ügyintézés
- böngészés
- videóhívások
- webes tanulás
Nem gamer laptop és nem erőmű, viszont a hétköznapi dolgokra teljesen jól használható lehet.
A készülék jó állapotú, normál használatból eredő minimális kopás vagy apróbb karc előfordulhat a fedlapon.
És ami fontos:
kifejezetten jó árú kategória
Műszaki állapot
Teljes körűen átvizsgált
Hibamentesen működik
Windows 11 telepítve
Esztétikai állapot
Jó állapot
Normál használatból eredő minimális kopás vagy karc előfordulhat a fedlapon
Akkumulátor
Jó állapot
Specifikációk
| Modell | Dell 3189 2-in-1 |
| Processzor | Intel Pentium N4200 |
| Memória | 4 GB RAM |
| Tárhely | 128 GB SSD |
| Kijelző | 11.6" HD érintőkijelző |
| Grafika | Intel HD Graphics 505 |
| Operációs rendszer | Windows 11 |
| Billentyűzet | US kiosztás, magyarra matricázva |
| Webkamera | Igen |
| Garancia | 12 hónap |
Hálózat
WiFi
Bluetooth
Csatlakozók
HDMI
USB
SD kártyaolvasó
3.5 mm jack
Töltőcsatlakozó
Kensington lock
Extrák, pozitívumok
Érintőkijelző
360°-ban átfordítható kialakítás
Kis méret és könnyű hordozhatóság
SSD meghajtó
Windows 11
Jó akkumulátor
Kedvező ár
Mire ajánljuk?
Facebookhoz
YouTube-hoz
Online ügyintézéshez
Böngészéshez
Webes tanuláshoz
Videóhívásokhoz
Otthoni használatra
Utazáshoz
Jó választás lehet első laptopnak vagy egyszerű mindennapi használatra.
Gyakori kérdések (FAQ)
Erős laptop?
Mindennapi feladatokra készült modell, internetezéshez és általános használatra megfelelő.
Érintőkijelzős?
Igen, érintőkijelzővel rendelkezik.
Átfordítható tablet módba?
Igen, a kijelző 360°-ban hátrahajtható.
Mennyire hordozható?
Kis mérete miatt könnyű és kényelmesen hordozható.
Azonnal használható?
Igen, Windows 11 rendszerrel telepítve adjuk át.
Ingyenes programok
LibreOffice
PDF olvasó
VLC Media Player
Google Chrome
Mozilla Firefox
Azonnal használatra kész