Dell Latitude 3190 2-in-1 | Pentium Silver| 8GB RAM | 128GB SSD | 11.6" Érintőkijelző | Windows 11 | használt laptop garanciával
A Dell Latitude 3190 2-in-1 egy kompakt és könnyen hordozható laptop, amely ideális választás lehet mindennapi felhasználásra, tanulásra vagy online ügyintézéshez.
A gép egyik legnagyobb előnye a 360°-ban átfordítható érintőkijelző, amelynek köszönhetően többféle módban is használható:
laptopként
️ prezentációhoz
filmnézéshez
️ vagy akár tablet jelleggel is
Az 8 GB RAM és az SSD meghajtó gyorsabb és kényelmesebb használatot biztosít a hétköznapi feladatok során.
A kompakt 11,6 colos kijelző miatt könnyen hordozható, így ideális lehet diákoknak, utazáshoz vagy második laptopnak is.
Kis méret, könnyű hordozhatóság
️ Érintőkijelző
2in1 kihajtható kialakítás
Online ügyintézéshez kiváló
Tanulásra és webes képzésekhez ideális
Kedvező ár/érték arány
Kiváló választás lehet internetezéshez, YouTube-hoz, közösségi média használathoz, online ügyintézéshez vagy alap irodai feladatokra is.
Komolyabb modern gamer játékokra nem készült, de a mindennapi feladatokat stabilan és kényelmesen ellátja.
Műszaki állapot
Teljes körűen átvizsgált
Hibamentesen működik
Windows 11 telepítve
Esztétikai állapot
Minimális használati nyomok előfordulhatnak
Összességében szép állapot
Akkumulátor
Jó állapot
Specifikációk
| Modell | Dell Latitude 3190 2-in-1 |
| Processzor | Intel Pentium Silver N5030 |
| Memória | 8 GB RAM |
| Tárhely | 128 GB SSD |
| Kijelző | 11,6" HD érintőkijelző |
| Grafika | Intel UHD 605 |
| Operációs rendszer | Windows 11 |
| Billentyűzet | US kiosztás, magyarra matricázva |
| Webkamera | Igen |
| Garancia | 12 hónap |
Hálózat
WiFi
Bluetooth
Csatlakozók
HDMI
USB
USB 3.0
3.5 mm jack
Kensington lock
Töltőcsatlakozó
⭐ Extrák, pozitívumok
2in1 kialakítás
Érintőkijelző
Kis méret
Könnyű hordozhatóság
Kedvező ár
SSD meghajtó
Ideális második laptopnak
Mire ajánljuk?
Otthoni használatra
Tanuláshoz, felnőtt képzéshez
Webes képzésekhez
Online ügyintézéshez
Videóhívásokhoz
Utazáshoz és mindennapi hordozásra
Második laptopnak
Ideális választás, ha egy olcsó, könnyű és praktikus érintőkijelzős laptopot keresel.
Gyakori kérdések (FAQ)
Mire alkalmas ez a laptop?
Internetezésre, online ügyintézésre, tanulásra és általános mindennapi használatra kiváló.
Érintőkijelzős?
Igen, érintőkijelzővel rendelkezik és 360°-ban átfordítható.
Játékra alkalmas?
Komoly gamer laptopnak nem készült, de egyszerűbb játékok és multimédiás feladatok futnak rajta.
Hordozható?
Igen, kompakt és könnyű kialakítása miatt nagyon jól hordozható.
Azonnal használható?
Igen, telepítve adjuk át.
Ingyenes programok
LibreOffice
PDF olvasó
VLC Media Player
Google Chrome
Mozilla Firefox
Azonnal használatra kész