Dell Latitude 3380 | Pentium | 4GB RAM | 128GB SSD | 13,3" | Windows 11 | használt laptop garanciával
A Dell Latitude 3380 egy egyszerű, praktikus és kedvező árú laptop, amely ideális lehet azoknak, akik nem szeretnének sokat költeni, de szeretnének egy normálisan használható Windows-os gépet a mindennapokra.
A Dell Latitude széria egyik előnye, hogy megbízhatóbb üzleti alapokra épül, így ezek a gépek általában stabilabb és tartósabb érzetet adnak a belépő kategóriában is.
Az SSD meghajtó miatt a rendszer gyorsabban indul és kellemesebb használatot biztosít a hétköznapi feladatok során.
Ideális lehet:
- Facebookhoz
- Messengerhez
- YouTube-hoz
- internetezéshez
- online ügyintézéshez
- e-mailezéshez
- webes tanuláshoz
- videóhívásokhoz
A kis méret miatt könnyen hordozható, így otthonra, utazáshoz vagy akár tartalék laptopnak is jó választás lehet.
Nem gamer laptop és nem nagy teljesítményű munkagép, viszont a hétköznapi alap dolgokra teljesen jól használható lehet.
A készülék jó állapotú, normál használatból eredő minimális kopás vagy karc előfordulhat a fedlapon. A kijelzőn minimális használati nyom előfordulhat, amely működés közben nem zavaró.
És ami fontos:
kifejezetten jó árú kategória
Műszaki állapot
Teljes körűen átvizsgált
Hibamentesen működik
Windows 11 telepítve
Esztétikai állapot
Jó állapot
Normál használatból eredő minimális kopás vagy karc előfordulhat a fedlapon
A kijelzőn minimális használati nyom előfordulhat
Akkumulátor
Jó állapot
Specifikációk
| Modell | Dell Latitude 3380 |
| Processzor | Intel Pentium 4415U |
| Memória | 4 GB RAM |
| Tárhely | 128 GB SSD |
| Kijelző | 13.3" HD kijelző |
| Grafika | Intel HD Graphics 610 |
| Operációs rendszer | Windows 11 |
| Billentyűzet | US kiosztás, magyarra matricázva |
| Webkamera | Igen |
| Garancia | 12 hónap |
Hálózat
WiFi
Bluetooth
LAN
Csatlakozók
HDMI
USB 3.0
USB 2.0
LAN (RJ-45)
SD kártyaolvasó
3.5 mm jack
Töltőcsatlakozó
Extrák, pozitívumok
SSD meghajtó
Windows 11
Kis méret és könnyű hordozhatóság
Webkamera
Jó akkumulátor
Dell Latitude üzleti alapok
Kifejezetten kedvező ár
Mire ajánljuk?
Facebookhoz
Messengerhez
YouTube-hoz
Internetezéshez
Online ügyintézéshez
Webes tanuláshoz
Videóhívásokhoz
Otthoni használatra
Jó választás lehet első laptopnak vagy egyszerű mindennapi használatra.