Dell XPS 13 7390 | i5-10210U | 8GB RAM | 256GB SSD | FHD | Win11 Pro | Használt laptop garanciával
A Dell XPS 13 7390 a Dell prémium ultrabook sorozatának egyik legkedveltebb tagja. Ez a laptop ötvözi a könnyű hordozhatóságot, a kiemelkedő teljesítményt és az elegáns alumínium dizájnt. Mindössze 1,2 kg súlyával és ultravékony házával ideális választás azoknak, akik sokat dolgoznak útközben, de nem akarnak kompromisszumot kötni a sebesség és a megbízhatóság terén.
A 10. generációs Intel Core i5 processzor és a gyors NVMe SSD villámgyors rendszerműködést biztosít, míg a 8 GB memória bőséges kapacitást nyújt a mindennapi feladatokhoz – legyen szó irodai munkáról, online tanulásról, multimédiáról vagy épp könnyed fotószerkesztésről.
A 13,3” Full HD kijelző vékony kávával nemcsak esztétikus, de lenyűgöző vizuális élményt nyújt. Az Intel UHD grafika gondoskodik a zökkenőmentes videólejátszásról és grafikus feladatokról.
A prémium alumínium ház tartósságot és eleganciát sugároz, miközben a kompakt méret és a 4-5 órás akkumulátoros üzemidő miatt tökéletes útitárs.
Ez a használt, A-kategóriás XPS 13 esztétikailag is szép állapotban van, és 12 hónap garanciával érkezik, így biztonságos választás mind magán, mind üzleti felhasználóknak.
Karbon belső borítás: valódi szénszálas (carbon fiber) anyag a billentyűzet körül – prémium érzet, könnyű, mégis tartós.
InfinityEdge kijelző: extravékony káva, szinte teljes a képernyő – modern, elegáns megjelenés.
Ultra kompakt méret: bár 13,3” kijelzős, mérete kisebb, mint sok 12”-es laptopé.
Prémium alumínium ház: nem csak szép, hanem strapabíró is – üzleti és prémium kategóriát képvisel.
Thunderbolt 3 portok: villámgyors adatátvitel, 4K kijelző támogatás, külső GPU csatlakoztatás (komoly előny!).
Wi-Fi 6 támogatás: gyorsabb és stabilabb vezeték nélküli net, mint a régebbi modelleknél.
Könnyű súly: kb. 1,2 kg, így ideális utazáshoz, munkához, tanuláshoz.
Billentyűzet háttérvilágítással: sötétben is kényelmes a gépelés.
| Tulajdonság | Adat |
|---|---|
| Processzor (CPU) | Intel Core i5-10210U, 10. generációs, 4 mag / 8 szál, max. 4.2 GHz |
| Memória (RAM) | 8 GB LPDDR3 |
| Tárhely | 256 GB NVMe SSD |
| Kijelző | 13,3” Full HD (1920x1080), IPS, vékony káva, matt |
| Grafika (GPU) | Intel UHD Graphics |
| Operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Billentyűzet | US kiosztás, magyarra matricázva |
| Állapot | A-kategória – szép állapot, apróbb használati nyomok lehetnek |
| Akkumulátor | kb. 4-5 óra üzemidő |
| Webkamera | Igen |
| Csatlakozók | 2x Thunderbolt 3 (USB-C), 1x USB-C 3.1, microSD kártyaolvasó, jack audió |
| Extrák | Prémium alumínium ház, nagyon könnyű (1,2 kg), gyors SSD, ultravékony dizájn |
| Garancia | 12 hónap |
Csomag tartalma
-
Dell XPS 13 7390 használt laptop
-
Eredeti vagy kompatibilis töltő
-
Windows 11 Pro előtelepítve + ingyenes alap programok
-
Magyar billentyűzetmatrica készlet
-
12 hónap garancia