HP Elite DragonFly G1 8 th. Gen / 8GB RAM / 256 SSD / Érintőkijelzős / 2in1 / Sötétkék / használt laptop garanciával (A- kategória)
Részletek
Hasonló termékek
Adatok
Vélemények
Részletek
| Processzor típusa | Intel Core i5 |
| Processzor modell | 8265U |
| Processzor órajel | 1.6 GHz |
| Cache mérete | 6 MB |
Memória |
|
| Memória mérete | 8 GB |
| Memória típusa | DDR3 |
| Memória maximális sebessége | 2133 MHz |
| Memória foglalatok száma | Nincs |
Kijelző |
|
| Kijelző mérete | 13.3" |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1080 |
| Videokártya típusa | Integrált |
| Videokártya modell | UHD Graphics 620 |
| Érintőképernyő | Igen |
Háttértár |
|
| Háttértár típusa | SSD |
| Háttértár kapacitása | 256 GB |
Csatlakozók |
|
| VGA (D-sub) kimenet | Nincs |
| HDMI kimenet | Van |
| DisplayPort kimenet | Nincs |
| USB 2.0 csatlakozók száma | Nincs |
| USB 3.2 csatlakozók száma | 1 |
| USB Type-C csatlakozók száma | 2 |
| Fülhallgató kimenet | Van |
| Mikrofon bemenet | Van |
| Adatátvitel |
Bluetooth
Wi-Fi
|
Webkamera |
|
| Webkamera felbontása | 0.9 Mpx (720p HD) |
Akkumulátor |
|
| Akkumulátor cellaszáma | 2 |
További tulajdonságok |
|
| Numerikus billentyűzet | Nincs |
| Optikai meghajtó | Meghajtó nélkül |
| Hangkártya | Van |
| Kártyaolvasó | Nincs |
| Tömeg | 1 kg |
| Szín | Kék |
| Operációs rendszer | Windows 11 |
Hasonló termékek
Adatok
Raktárkészlet
2 db
Vélemények
Nincsenek témák