| Monitorba épített számítógép | |
| Processzor | Intel Core i5-6500 |
| Memória mérete | 8 GB |
| Háttértár kapacitása | 128 GB SSD |
| Kijelző mérete | 22" |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1080 FullHD |
| Videokártya | Intel HD 530 + AMD Radeon R7 M360 |
| Operációs rendszer | Windows 10 |
| Garancia | 12 hónap |
| Állapot | A- kategória |
|
Amit adunk a gépeinkkel: Garancia:12 hónap Hálózati kábel Windows telepített operációs rendszer Egyéb hasznos ingyenes programok : Libre Office , Google Chrome, FireFox böngésző , VLC media player , IrfanView , Microsoft Edge Áraink a 27 %-os ÁFÁ-t tartalmazzák! |
|
Vélemények a termékről
Nincs vélemény a termékről