Dell Latitude 5480 | i5-7300U | 8GB RAM | 256GB SSD | 14" FHD | Windows 11 | használt laptop garanciával
Vélemény írása a termékről
| Processzor | Intel Core i5-7300U |
| Memória mérete | 8 GB |
| Háttértár kapacitása | 256 GB SSD |
| Kijelző mérete | 14" |
| Kijelző felbontása | Full HD (1920x1080) |
| Videokártya | Intel HD 620 |
| Operációs rendszer | Windows 11 |
| Akkumulátor állapota | Jó |
| Garancia | 12 hónap |
| Állapot | Használt |
| Állapot kategória | A- |
|
Amit adunk a gépeinkkel: Garancia:12 hónap Garancia akkumulátorra:3 hónap Ajándék magyar billentyű matrica Töltő+ hálózati kábel Telepített operációs rendszer: Windows 10 Egyéb hasznos ingyenes programok: Google Chrome , FireFox böngésző , VLC media player , IrfanView , Zoom, Microsoft Edge Áraink a 27 %-os ÁFÁ-t tartalmazzák! |
|
Vélemények a termékről
Nincs vélemény a termékről