|
HP Elite DragonFly 2IN1 360°-ban átfordítható |
|
| Processzor | Intel Core i5-8265u |
| Memória mérete | 8 GB |
| Háttértár kapacitása | 256 GB SSD |
| Kijelző mérete | 13,3" |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1080 FullHD TOUCH |
| Videokártya | Intel UHD 620 |
| Operációs rendszer | Windows 11 |
| Akkumulátor állapota | 4+óra |
| Garancia | 12 hónap |
| Állapot | Használt |
| Állapot kategória | A- |
|
Amit adunk a gépeinkkel: Garancia:12 hónap Garancia akkumulátorra:3 hónap Ajándék magyar billentyű matrica Töltő+ hálózati kábel Telepített operációs rendszer: Windows 11 Egyéb hasznos ingyenes programok: Open Office , Google Chrome , FireFox böngésző , VLC media player , IrfanView , Microsoft Edge Áraink az ÁFÁ-t tartalmazzák |
|
Vélemények a termékről
Nincs vélemény a termékről