HP Elite x2 1012 G1 | IC m5 | 8GB RAM | 256GB SSD | Win11 Pro | Új akku | Használt laptop garanciával
Vélemény írása a termékről
| Processzor | Intel Core m5-6Y54 |
| Memória mérete | 8 GB LPDDR3 RAM |
| Háttértár kapacitása | 256 GB SSD (gyors NVMe) |
| Kijelző | 12" FHD (1920×1280) IPS, érintőkijelzős, toll-támogatással |
| Videokártya | Intel HD Graphics 515 |
| Operációs rendszer | Windows 11 |
| Akkumulátor állapota | Új |
| Garancia | 12 hónap |
| Állapot | Használt A- kategória |
|
Minden gépünkhöz jár töltő + hálózati kábel, 12 hónap garancia, valamint magyar billentyűmatrica . Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox VLC Media Player, IrfanView LibreOffice vagy OpenOffice WinRAR, Zoom ️ Így a laptopot csak bekapcsolni kell, és már használhatod is! Áraink a 27 %-os ÁFÁ-t tartalmazzák! |
|
Vélemények a termékről
Nincs vélemény a termékről