HP 90W (19V - 4.74A) vastag center-pin új NBase töltő hálózati kábellel
Vélemény írása a termékről
| Gyártó | NBASE |
| Állapot | Új, Gyárival teljesen egyező minőség |
| Teljesítmény | 90W |
| output | 19V-4.74A |
| input | 100-240V∼2.4A 50/60Hz |
| Csatlakozó - külső átmérő | 7,4 mm |
| Csatlakozó - belső átmérő | 5,0 mm |
| Csatlakozó típusa | Center-pin |
| Garancia | 12 hónap |
| Tartozék | Hálózati kábel |
| Áraink a 27 %-os ÁFÁ-t tartalmazzák! | |
Vélemények a termékről
Nincs vélemény a termékről