| Processzor | Intel Core i7-8750H |
| Memória mérete | 8 GB RAM |
| Háttértár kapacitása | 256 GB SSD |
| Kijelző mérete | 15,6" |
| Kijelző felbontása | 1920x1080 Full HD IPS |
| Videokártya | NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti 4GB |
| Operációs rendszer | Windows 11 |
| Akkumulátor állapota | 4-5 óra |
| Garancia | 12 hónap |
| Állapot | Használt |
| Állapot kategória | A-- |
|
Amit adunk a gépeinkkel: Garancia:12 hónap Töltő+ hálózati kábel Telepített operációs rendszer: Windows 11 Egyéb hasznos ingyenes programok: Libre Office, Google Chrome , FireFox böngésző , VLC media player , IrfanView , Zoom, Microsoft Edge. Áraink a 27 %-os ÁFÁ-t tartalmazzák |
|
Vélemények a termékről
Nincs vélemény a termékről