| Chip | Apple M1 Pro ( 10 magos CPU, 16 magos GPU) |
| Memória mérete | 16 GB Unified Memory (Egyesített memória) |
| Háttértár kapacitása | 512 GB Apple Superfast SSD |
| Kijelző mérete | 16,2" |
| Kijelző felbontása | 3456 x 2234 Liquid Retina XDR |
| Operációs rendszer | macOS (Frissen telepített, naprakész rendszer) |
| Akkumulátor állapota | 71 ciklus !!! kiváló |
| EMC / Model | 3651 / A2485 |
| Garancia | 12 hónap |
| Állapot | Használt, szép |
| Állapot kategória | A- |
|
Amit adunk a gépeinkkel: Garancia:12 hónap Töltő+ hálózati kábel Áraink a 27 %-os ÁFÁ-t tartalmazzák |
|
Vélemények a termékről
Nincs vélemény a termékről