HP ProBook 650 G4 | i5-7300U | 4GB RAM | 128GB SSD | 15.6" HD | Windows 11 | használt laptop garanciával
Vélemény írása a termékről
| Processzor | Intel®Core™ i5-7300U |
| Memória mérete | 4 GB DDR4 |
| Háttértár kapacitása | 128 GB SSD |
| Kijelző mérete | 15,6" |
| Kijelző felbontása | HD (1366 x 768) |
| Videokártya | Intel® HD Graphics 620 |
| Operációs rendszer | Windows 11 |
| Akkumulátor állapota | Jó |
| Garancia | 12 hónap |
| Állapot kategória | A- |
| Amit adunk a gépeinkkel: Garancia:12 hónap Töltő+ hálózati kábel Telepített operációs rendszer: Windows 11 Egyéb hasznos ingyenes programok: Open vagy Libre Office , Google Chrome, FireFox böngésző , VLC media player , IrfanView , Microsoft Edge Áraink a 27 %-os ÁFÁ-t tartalmazzák! |
|
Vélemények a termékről
Nincs vélemény a termékről