| Processzor | Intel Core i5-8365U |
| Memória mérete | 8 GB DDR4 RAM |
| Háttértár kapacitása | 512 GB SSD |
| Kijelző mérete | 15,6" |
| Kijelző felbontása | Full HD (1920x1080) |
| Videokártya | Intel UHD 620 |
| Operációs rendszer | Windows 11 |
| Akkumulátor állapota | Jó |
| Garancia | 12 hónap |
| Állapot | Használt A- kategória |
|
Minden gépünkhöz jár töltő + hálózati kábel, garancia. Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox VLC Media Player, IrfanView LibreOffice vagy OpenOffice WinRAR, Zoom ️ Így a laptopot csak bekapcsolni kell, és már használhatod is! Áraink a 27 %-os ÁFÁ-t tartalmazzák! |
|
Vélemények a termékről
Nincs vélemény a termékről