HP Pro x360 11 G5 | 8GB RAM | 128GB SSD | érintőkijelzős laptop | Windows 11 | használt laptop garanciával
Vélemény írása a termékről
| Processzor | Intel Pentium Silver N5030 |
| Memória mérete | 8GB RAM |
| Háttértár kapacitása | 128 GB SSD |
| Kijelző mérete | 11,6" HD TOUCH |
| Videokártya | Intel HD Graphics 605 |
| Operációs rendszer | Windows 11 |
| Akkumulátor állapota | Jó |
| Garancia | 12 hónap |
| Állapot | Használt |
|
Minden gépünkhöz jár töltő + hálózati kábel, garancia. Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox VLC Media Player, IrfanView LibreOffice vagy OpenOffice WinRAR, Zoom ️ Így a laptopot csak bekapcsolni kell, és már használhatod is! Áraink a 27 %-os ÁFÁ-t tartalmazzák! |
|
Vélemények a termékről
Nincs vélemény a termékről