Dell Latitude 3410 | i5 | 8GB RAM | 256GB SSD | 14" FHD | Win 11 | használt laptop garanciával
Vélemény írása a termékről
| Processzor | Intel Core i5-10210U |
| Memória mérete | 8 GB RAM |
| Háttértár kapacitása | 256 GB SSD |
| Kijelző mérete | 14" |
| Kijelző | 1920x1080 Full HD |
| Videokártya | Intel UHD GRAPHICS |
| Operációs rendszer | Windows 11 |
| Akkumulátor állapota | Kb 4 óra |
| Garancia | 12 hónap |
| Állapot | A- kategória |
|
Amit adunk a gépeinkkel: Garancia:12 hónap Garancia akkumulátorra:3 hónap Ajándék magyar billentyű matrica Töltő+ hálózati kábel Telepített operációs rendszer: Windows 11 Egyéb hasznos ingyenes programok: Google Chrome , FireFox böngésző , VLC media player , IrfanView , Microsoft Edge, Zoom, Libre Office Áraink a 27 %-os ÁFÁ-t tartalmazzák! |
|
Vélemények a termékről
Nincs vélemény a termékről