| Processzor | Intel Pentium Gold 4425Y |
| Memória mérete | 8 GB RAM |
| Háttértár kapacitása | 128 GB SSD |
| Kijelző mérete | 10.5" PixelSense Touch Gorilla Glass 3 |
| Kijelző felbontása | FHD + (1920×1280) | 3:2 |
| Videokártya | Intel UHD Graphics 615 |
| Operációs rendszer | Windows 11 |
| Akkumulátor állapota | kb 5-6 óra |
| Garancia | 12 hónap |
| Állapot | Használt |
| Állapot kategória | A - |
|
A Microsoft Surface Go 2 egy rendkívül könnyű, érintőkijelzős 2-in-1 eszköz, amely tabletként és laptopként is használható. Amit adunk a gépeinkkel: Garancia:12 hónap Ajándék magyar billentyű matrica Töltő+ hálózati kábel Telepített operációs rendszer: Windows 11 Egyéb hasznos ingyenes programok mint például: Libre Office , Google Chrome , FireFox böngésző , VLC media player , IrfanView , Microsoft Edge , Zoom , Áraink a 27 %-os ÁFÁ-t tartalmazzák! |
|
Vélemények a termékről
Nincs vélemény a termékről