| Processzor | Intel Core i5-1145G7 |
| Memória mérete | 16 GB DDR4 RAM |
| Háttértár kapacitása | 512 GB SSD |
| Kijelző mérete | 13,5" TOUCH PixelSense |
| Kijelző felbontása | 2256x1504 QHD |
| Videokártya | Intel Iris XE |
| Operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Akkumulátor állapota | 7-8 óra / 91,9 % (Kiváló) |
| Garancia | 12 hónap |
| Állapot | Használt (A-) |
|
A Microsoft Surface Laptop 4 egy könnyű, elegáns, érintőkijelzős prémium laptop, amely ideális választás tanuláshoz, munkához és mindennapi használatra. Gyors, halk és stílusos. Minden gépünkhöz jár töltő + hálózati kábel, 12 hónap garancia, valamint magyar billentyűmatrica . Microsoft Edge, Google Chrome, Mozilla Firefox VLC Media Player, IrfanView LibreOffice vagy OpenOffice WinRAR, Zoom ️ Így a laptopot csak bekapcsolni kell, és már használhatod is! Áraink a 27 %-os ÁFÁ-t tartalmazzák! |
|
Vélemények a termékről
Nincs vélemény a termékről