| Tulajdonság | Adat |
|---|---|
| Márka / Modell | Panasonic Toughpad FZ-M1 |
| Processzor | Intel Core i5-7Y57 |
| Grafika | Intel HD Graphics 615 |
| Memória | 8 GB RAM |
| Háttértár | 256 GB SSD |
| Kijelző | 7" érintőkijelző, kültéri láthatóságra optimalizált |
| Operációs rendszer | Windows 11 Pro |
| Kapcsolatok | Wi-Fi, Bluetooth, LTE (Sierra Wireless EM7455), SIM foglalat, USB 3.0, microSDXC |
| Kamera | Előlapi + hátlapi (opciós) |
| Akkumulátor üzemidő | kb. 5–7 óra |
| Méret | 18,8 × 13,2 × 2,3 cm |
| Tömeg | kb. 540 g |
| Garancia | 12 hónap |
| Áraink az ÁFÁt tartalmazzák | |
Vélemények a termékről
Nincs vélemény a termékről