Dell Latitude 5490 i5-8 th. 8GB RAM / 256 SSD / FHD / Érintőkijelzős használt laptop garanciával
Részletek
Hasonló termékek
Adatok
Vélemények
Részletek
| Processzor típusa | Intel Core i5 |
| Processzor modell | 8350U |
| Processzor órajel | 1.7 GHz |
| Cache mérete | 6 MB |
| Memória mérete | 8 GB |
| Memória típusa | DDR4 |
| Memória maximális sebessége | 2133 MHz |
| Memória foglalatok száma | 2 |
| Kijelző mérete | 14" |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1080 |
| Videokártya típusa | Integrált |
| Videokártya modell | UHD Graphics 620 |
| Kijelző felülete | Fényes |
| Érintőképernyő | Igen |
| Háttértár típusa | SSD |
| Háttértár kapacitása | 256 GB |
| Adatátvitel |
Bluetooth
Wi-Fi
|
| Csatlakozók |
HDMI kimenet
DisplayPort kimenet
USB
Fülhallgató kimenet
Mikrofon bemenet
|
| Memóriakártya foglalat |
SD
|
| Akkumulátor cellaszáma | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 csatlakozók száma | 3 |
| USB Type-C Gen 1 csatlakozók száma | 1 |
| Billentyűzet | US + magyar bill. matrica |
| Numerikus billentyűzet | Nincs |
| Optikai meghajtó | Meghajtó nélkül |
| Hangkártya | Van |
| Kártyaolvasó | Van |
| Tömeg | 1.6 kg |
| Szín | Fekete |
| Operációs rendszer | Windows 11 |
| Esztétikai állapot | A- kategória |
| Normál használatból eredő minimális karcok, kopások előfordulhatnak. | |
| Tartozékok | Töltő + hálózati kábel |
| Magyar billentyűzet matrica |
Hasonló termékek
Adatok
Raktárkészlet
3 db
Vélemények
Nincsenek témák