Dell Latitude 5490 i5-8 th. 8GB RAM / 256 SSD / FHD / Érintőkijelzős használt laptop garanciával
Vélemény írása a termékről
| Processzor | Intel Core i5-8350U |
| Memória mérete | 8 GB |
| Háttértár kapacitása | 256 GB SSD |
| Kijelző | 14" FHD Touch |
| Videokártya | Intel UHD 620 |
| Operációs rendszer | Windows 11 |
| Akkumulátor állapota | Jó |
| Garancia | 12 hónap |
| Állapot | Használt |
|
Amit adunk a gépeinkkel: Garancia:12 hónap Garancia akkumulátorra: 6 hónap Ajándék magyar billentyű matrica Töltő+ hálózati kábel Telepített operációs rendszer: Windows 11 Egyéb hasznos ingyenes programok: Libre Office , Google Chrome , FireFox böngésző , VLC media player , IrfanView , Microsoft Edge Áraink a 27 %-os ÁFÁ-t tartalmazzák! |
|
Vélemények a termékről
Nincs vélemény a termékről