HP ProBook 650 G8 i5-11. generáció 16GB/256SSD/FHD használt laptop garanciával
Részletek
Hasonló termékek
Adatok
Vélemények
Részletek
| Processzor típusa | Intel Core i5 |
| Processzor modell | 1135 G7 |
| Processzor órajel | 4.2 GHz |
| Cache mérete | 8 MB |
| Memória mérete | 16 GB |
| Memória típusa | DDR4 |
| Memória maximális sebessége | 3200 MHz |
| Memória foglalatok száma | 2 |
| Memória maximális mérete | 32 GB |
| Kijelző mérete | 15.6" |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1080 |
| Képfrissítési frekvencia | 60 Hz |
| Videokártya típusa | Integrált |
| Videokártya modell | Intel Iris Xe Graphics |
| Kijelző felülete | Matt |
| Érintőképernyő | Nem |
| Háttértár típusa | SSD |
| Háttértár kapacitása | 256 GB |
| Adatátvitel |
Bluetooth
Wi-Fi
|
| Csatlakozók |
HDMI kimenet
USB
Fülhallgató kimenet
Mikrofon bemenet
|
| Webkamera felbontása | 0.9 Mpx |
| Akkumulátor cellaszáma | 3 |
| USB 2.0 csatlakozók száma | Nincs |
| USB 3.2 Gen 1 csatlakozók száma | 3 |
| USB Type-C Gen 1 csatlakozók száma | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 csatlakozók száma | Nincs |
| Numerikus billentyűzet | Van |
| Billentyűzet világítás | Van |
| Optikai meghajtó | Meghajtó nélkül |
| Hangkártya | Van |
| Kártyaolvasó | Nincs |
| Tömeg | 1.74 kg |
| Szín | Szürke |
| Operációs rendszer | Windows 11 |
| Egyéb hasznos programok (ingyenes) | Google Chrome , FireFox böngésző, VLC media player, IrfanView, Microsoft Edge |
| Tarozék | Töltő+hálózati kábel |
| magyar billentyűmatrica |
Hasonló termékek
Adatok
Raktárkészlet
2 db
Vélemények
Nincsenek témák