HP ProBook 650 G8 i5-11. generáció 16GB/256SSD/FHD használt laptop garanciával
Vélemény írása a termékről
| Processzor | Intel Core i5-1135 G7 |
| Memória mérete | 16 GB |
| Háttértár kapacitása | 256 GB SSD |
| Kijelző mérete | 15,6" |
| Kijelző felbontása | 1920x1080 |
| Videokártya | Intel Iris XE Graphics |
| Operációs rendszer | Windows 11 |
| Akkumulátor állapota | 4-5 óra |
| Garancia | 12 hónap |
| Állapot | Használt |
| Állapot kategória | A- |
| Áraink a 27 %-os ÁFÁ-t tartalmazzák! |
|
Vélemények a termékről
Nincs vélemény a termékről